ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ PAPIEROSA

Co roku 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa. Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne. Brawa dla naszych uczniów, kolejny rok przyłączają się do obchodów- tym razem oprócz pogadanek i ciekawych godzin wychowawczych uczniowie doskonalili umiejętności w projektowaniu grafiki!

FINALISTA KONKURSU Z CHEMII

Rafał Kubik, uczeń klasy VIII, w roku szkolnym 2020/2021 został Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z chemii. Konkurs składał się z trzech etapów i obejmował również zagadnienia z poziomu szkoły średniej, a nawet maturalne. Do trzeciego etapu dociera zawsze bardzo niewielu uczestników. Z tego miejsca serdecznie gratuluję Rafałowi tak znacznego osiągnięcia i życzę kolejnych sukcesów w szkole średniej.

Ewa Szurchaj.

Grono pedagogiczne SP nr 2 w Pszowie również gratuluje Rafałowi oraz pani Ewie Szurchaj! Życzymy kolejnych sukcesów!

CAŁA SPOŁECZNOŚĆ NASZEJ SZKOŁY SKŁADA SERDECZNE ŻYCZENIA WSPANIAŁEJ PIELĘGNIARCE PANI WERONICE!

ŻYCZYMY SAMYCH RADOSNYCH DNI I DUŻO ZDROWIA!

12 MAJ MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIELĘGNIARKI

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi zakończyliśmy w naszej szkole Tydzień Ekologiczny.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i udział w konkursach!
1)
Szkolny test ekologiczny -wyniki:
Klasy VI:
I miejsce: Daria B.
II miejsce: Weronika K., Franek K.
III miejsce: Kamil M.
Klasy VII:
I miejsce: Wojtek H.
II miejsce: Kinga P., Julia C.
III miejsce: Nikodem B.

2) Klasa VIII wzięła udział w debacie ekologicznej Dzień Ziemi - ważna inicjatywa czy chwyt marketingowy?. Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo.

1) Wyniki szkolnego konkursu plastycznego Nasza Ziemia klasa IVa:

I miejsce: Emilia B. 4a

Dziękujemy!
Danuta Bezuch i Ewa Szurchaj

Wytyczne dla klas 1-3- aktualizacja 4.05.2021r.

November 2021